Menü
Sepetim

SILHOUETTE CAMEO4  PLUS -  KESİM ENİ 38 CM

Silhouette Cameo PLUS, Cameo4 masaüstü kesim makinesinin daha büyük bir versiyonudur. 38cm’e kadar malzeme genişliklerine uyum sağlayabilir ve vinil, kart stoğu, kumaş ve daha fazlasında hassas kesimler yapmanızı sağlar. Cameo 4 Plus, modern yapımcı için bir masaüstü kesme makinesidir. Yerleşik rulo besleyici ve çapraz kesici ile Cameo, doğrudan rulodan kesmenize izin veren nihai vinil kesicidir. Ayrıca önceki Silhouette makinelerine göre daha yüksek hız ve güce, daha kalın malzemeleri kesmek için 3 mm açıklığa ve Otomatik Alet Tespiti’ne sahiptir. Ev, okul veya iş için özel projeler oluşturmak üzere vinil, karton, kumaş ve daha fazlasını kesin.

Makine Tanımı:

  • 38cm kesim genişliğe kadar malzemelere uyum sağlamak için daha geniş rulo konumları
  • Vinil ve 15’e kadar ısı transferi gibi rulo malzemeleri kolayca yüklemenizi ve kesmenizi sağlayan dahili rulo besleyici
  • 38cm (15inç) kesim genişliğinde
  • Vinil veya ısı transferini rulodan kesmenizi sağlayan yerleşik çapraz kesici
  • Daha kalın malzemeleri kesmek için 3mm boşluk
  • Kayar kapak ve arkadan aydınlatmalı dokunmatik panel, makinenize şık ve kompakt bir estetik verir
  • Bluetooth bağlantısı kablosuz kesime izin verir
  • Yazdır ve Kes özelliği, bir tasarım yazdırmanıza ve onu kesmenize olanak tanır
  • PixScan uyumluluğu, benzersiz şekilleri kesmenize veya kalan kağıt artıkları kullanarak kesmenize olanak tanır
  • Size sınırsız tasarım seçenekleri sunan Silhouette Studio ile çalışır (Mac ve Windows uyumlu)

 

Makine özellikleri şunları içerir:

Yerleşik rulo besleyici, folyo ve tekstil ısı transfer folyosu gibi rulo malzemeleri kolayca yüklemenizi ve kesmenizi sağlar.
Dahili kesici bıçak, kesilen parçayı doğrudan rulodan ayırmaya yarar.
Daha kalın malzemelerin yüklenmesi için 3mm kafa yüksekliği mevcuttur.
Kayar kapak ve arkadan aydınlatmalı dokunmatik panel, makinenize şık ve kompakt bir estetik kazandırır.
Bluetooth bağlantısı kablosuz kesime izin verir.
Baskılı işlerin kesimi için Poza Tanıma ve Kesim Pozisyonlama özelliği mevcuttur.
PixScan Kesim Matı Uyumludur.
Projenizi kişiselleştirmek için sınırsız tasarım seçeneği sunmak için ücretsiz Silhouette Studio yazılımı tarafından kullanılır.
Mac / Windows uyumludur.

Kutu İçeriği:

Silhouette Cameo4 PLUS (Beyaz) Kesim Cihazı

Güç kablosu ve USB kablosu
38x38cm Kesim Matı
Otomatik Bıçak (AutoBlade)
Silhouette Studio Yazılımı (indir)
100 adet tasarım (indirme)
1 Aylık Silhouette Design Store Aboneliği

 

HAYAL ET, TASARLA VE KES…

Silhouette Cameo4 ile yaratıcı tasarımların sonu yoktur.
* Kendi tekstil giyimlerinizi tasarlayın
* Toplantı ve partilerinizi güzelleştirin
* Odanızın dekorasyonunu değiştirin
* 3 boyutlu prototipler yapın
* Şekilli kumaşlar kesin
* Dekoratif folyo çıkartmalar kesin
* Okulda projeler tasarlayın
* Özel davetiyeler hazırlayın
* Boyamalar için şablonlar yapın
SİLHOUETTE CAMEO4 PLUS TEKNİK DETAYLARI
Maks Kesim Alanı 38 cm x 61 cm (matlı)
38 cm x 3 m  (matsız)
Maks. Malzeme Kalınlığı 3 mm
Maks. Kesim Kuvveti Kafa 1:  210 gram
Kafa 2:  5 kg
Malzeme Türleri Folyo, Tekstil Isı Transfer Malzemesi, Karton, Keçe, Fotoğraf kağıdı, Oluklu kağıt, Plastik, Asetat, Kumaş ve daha fazlası
Bağlantı  USB 2.0 high speed ve Bluetooth
Cihaz Ebatları  66 cm x 19.5 cm x 17 cm
Ağırlığı  4.7 kg
Taiıma Ebatları  72 cm x 28 cm x 24 cm
Taşıma Ağırlığı  6.2 kg
Garanti  Bir yıl

DAHİLİ STANDART AKSESUARLAR

Güç Kablosu  100–240 volts AC adaptör
Kesim bıçağı  Silhouette AutoBlade (otomatik) Cameo4 Plus
USB Kablo  High speed 2.0
Kesim Matı  38 cm x 38 cm
Digital Kesim Dosyaları (online) 100 özel kesim tasarımı
Temel Tasarım Aboneliği (online) One-month basic subscription to the Silhouette Design Store
Silhouette Studio Yazılımı (online) Silhouette Studio tasarım yazılımı
Basit Kullanım Kılavuzu (online)

 

✔ OFİSOMİ BİLGİLENDİRMESİ

 

⦾ Bu sitede adı geçen tüm markalar ilgili hak sahiplerinin kendi tescilleri altındadır, marka logoları ve isimleri sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Photoink, Smartink, Cescesor, Inktec vb. markaları muadil ürünler olduğu anlamına gelir.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Orijinal ibareli ürünler orijinal ürünler olduğu anlamına gelir. Garanti hizmeti sağlamaktadır.
⦾ Tanklı yazıcılarda mürekkep tankına ilk mürekkep yüklemesi sonrası iade mevzuat gereği kabul edilmemektedir. Mürekkep tekrardan ayrıştırılamaz ve cihaz tekrar satılabilir özelliği kazandırılamaz.
⦾ Muadil ürün kullanımında çoğu marka garanti şartlarının ihlalini gerekçe göstererek, ürününüzü garanti dışı bırakabilir. Kullanıcı ürün siparişinde bu hususu kabul etmiş sayılacaktır.
⦾ Muadil ürün (mürekkep,kartuş vs.) orijinale alternatif olarak üretilen, %90 uyumlu ürün anlamındadır. Kullanılan ürüne zarar verme ihtimalinde alıcı sorumluluğu kabul etmiş sayılır.
⦾ Tüm siparişlerde stoklu çalışılan ürünler kapasiteye göre aynı gün saat 16:30' a kadar kargo firmasına teslim edilir, tedarik edilecek ürünlerde temin süresi maksimum 14 iş günüdür.
⦾ Kargo ile gönderilen tüm ürünler sigorta koruma kapsamındadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için kargo görevlisi yanında paket kontrol edilmeli, hasarlı ise mutlaka tutanak tutulmalıdır.
⦾ Hasar tespit tutanağı ile kayıt altına alınmamış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Tespit tutanağı var ise tutanak ile kargo iade gönderilmelidir.
⦾ İade ürün firmamıza ulaştıktan sonra iade ödemesi en geç 3 iş gününde yapılacaktır. Pazaryerleri satışlarında iade ödeme süresi ilgili pazaryeri mevzuatına göre düzenlenmektedir.
⦾ Pazaryerleri tanımı; ofisomi firmasının  satış yaptığı platformlar anlamındadır.
⦾ Mevzuat gereği cayma/iade hakkı için kırtasiye sarf malzemeleri (kağıt ürünleri, toner, kartuş, şerit, kartuş çipleri vb.) iade edilebilmeleri için ambalajlarının açılmamış,denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
⦾ İadenizde mutlaka kurumsal sipariş iadelerinde iade faturası bireysel sipariş iadelerinde ürün faturası altındaki iade formu doldurularak gönderilmelidir. Aksi taktirde iadeniz kabul edilmeyecektir.
⦾ Ofisomi Sanal Mağazacılık ürün bilgilerini ve site içeriğini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Sipariş öncesi müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Bu bilgilendirme formunda yazan tüm hususları sipariş öncesi alıcı/müşteri kabul etmiş sayılır. Gerenkli diğer tüm bilgilendirmeler web sitemizde bulunmaktadır.
⦾ Mürekkep ve kağıt çeşitlerinde yanlış/hatalı siparişlerin önüne geçilmesi için mürekkep ve kağıt tanımları kısaca aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgiye internet üzerinden de ulaşılabilir;
⦾ Kuşe mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Kuşe, fotokopi, fotoğraf ve diğer birçok kağıda baskı alabilir.
⦾ Süblimasyon mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Transfer kağıdına baskı alabilir. T-shirt, tabak, kupa vs. basımında kullanılır.
⦾ Gıda mürekkebi: Yalnızca Canon, HP marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Şeker hamuru kağıdına baskı alabilir. Resimli yaş pasta yapımında kullanılır.
⦾ Pigment mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Dye mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Kuşe kağıt: Yalnızca kuşe mürekkepli püskürtmeli yazıcılar ve lazer tonerli bazı yazıcılarla uyumludur. Normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumsuzdur.
⦾ Fotoğraf kağıdı: Ürün ilanında belirtilmediği sürece yalnızca normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumludur. Kullanılacağı yazıcının özelliklerinde belirtilen minimum/maksimum gramaj aralığına göre alınmalıdır.

 

ÜRÜNE ÖZEL KAMPANYALAR

Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
 YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
Yazıcı siparişinizin yanında Yazıcı Kablosu Hediye Olarak Verilmektedir. Kampanya Stoklarla Sınırlıdır. Firmamız Kampanyayı Haber Vermeksizin Sonlandırma Hakkını Saklı Tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.