Menü
Sepetim

Hakkımızda

OFİSOMİ SANAL MAĞAZACILIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.
Çok Yönlü Hizmet Anlayışı Ofisomi.com'da
Bilgisayar, Bilişim, Yazılım, Teknik Servis, Bitmeyen Kartuş, Web Dizayn, E-Ticaret..
Ofisomi, bünyesinde hizmet verdiği ofisomi.com e-ticaret sitesi ile elektronik,baskı ve süblimasyon ürünleri satışı yapar. Baskı sistemleri ithalatı ile beraberinde onlarca farklı distribütör firma ile sizlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Başta Kodak Fotoğraf ve Medya Kağıtları olmak üzere, Epson, HP, Canon, Brother marka yazıcı ve sarf malzemeleri satışı yapmaktadır. Smartink mürekkepler ve Smartphoto fotoğraf kağıtlarının ithalatçı firmasıdır. Ofisomi ve Smart Süblimasyon markalarını bünyesinde barındırır.Yüzlerce farklı markayı aynı çatı altında buluşturup, sizlerin beğenisine sunar.
İndex Grup Şirketler, Arena Bilgisayar, Penta Bilgisayar Başta olmakla beraber Onlarca ithalatçı Distribütör firmanın resmi bayiidir.
Hizmet Listesi
Teknik Servis
Bilgisayar ve alt ürünleri, Epson, Canon, Hp, Brother Marka Baskı ürünleri ve Bitmeyen Kartuş Sistemleri entegre ve teknik destek hizmeti profesyonel ekibimizce verilmektedir.Servis hizmetimiz yüksek standartlarda olup, piyasa fiyatlarının altında sizlere sunulmaktadır. Bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.
E-Ticaret
Güçlü altyapısı ve kolay kullanımı ile bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran ideaSoft E-Ticaret Sistemleri ile Ofisomi siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Online Satış
OFİSOMİ SANAL MAĞAZACILIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. bünyesinde satış yapan internet sitesi Ofisomi.com geniş ürün yelpazesi uygun, ödeme seçenekleri ve kolay kullanılabilir arayüzü ile hizmetlerine devam etmektedir.Kayıtlı binlerce müşterisi bulunan portalları incelemenizi tavsiye ederiz.
Geniş Bayi Ağı
Ofisomi binlerce ürünü en iyi fiyatlarla sağlar. Kampanyaları ve fırsatları takip edebilir, kampanyalı ürünlere çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Web Hosting
Ofisomi, çözüm ortaklarına sunduğu değerleri "Ofisomi Bulut” ile çeşitlendirmeye devam ediyor. Tedarikçi ve hizmet sağlayıcıların bulut tabanlı çözümleri Alastry üzerinden satışa sunuluyor.
RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda bilgisayarların, çevre donanımlarının ve yazılımların perakende ticareti (video oyun konsolları dahil) konularında hizmet vermektedir.
Firma Açık Adresi : Ata Mh. 3512 Cd. No:18 Yenimahalle/ANKARA
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.