Menü
Sepetim
HP

Hp ColorLok 90gr Bright White İnkjet Fotokopi Kağıdı 250 Yaprak

Barkod : 3141725001143
Ürün Kodu : fkb-01
229,57 TL
147,59 TL
Fiyat Alarmı
229,57 TL
147,59 TL
Çok Al Az Öde
Miktar
İndirim
5 - 10
%1
11 - 20
%2
21 - 30
%3
31 - 40
%4
41 - 50
%5

 

Hp C5977b ColorLok 90gr Bright White İnkjet Fotokopi Kağıdı 250 Yaprak

 

✔ PAKET İÇERİĞİ

 

⦾ 250 Yaprak Fotokopi Kağıdı / 1 Paket

 

✔ UYUMLU MODELLER

 

Canon inkJet-Lazer Yazıcılar*

Epson inkJet-Lazer Yazıcılar*

Hp inkJet-Lazer Yazıcılar*

Brother inkJet-Lazer Yazıcılar*

Kodak inkJet-Lazer Yazıcılar*

Listede olmayan ürünler olabilir, ürününüzün üretici firmasının web sitesinde uyumluluk listesinden de kontrol edebilirsiniz.

*Farklı marka/model yazıcılarda kağıt çekim gramaj sınırlandırması farklılık gösterecektir. Ürünün tam uyumluluk sağlaması için yazıcınızın üretici firmasının uyumluluk listesinden faydalanılmasını öneririz.

 

✔ DETAYLI ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

 

Daha kaliteli, parlak, yoğun renkler üretmek için tasarlanmıştır

Üstün renkli görüntüler için özel yüzey geliştirmeleri düzgün, ipek gibi yumuşak bir son işlemle renkli mürekkepleri sayfaya "sabitler"

Olağanüstü parlak - Keskin resim kontrastı ve parlak, gerçek renkler için

Her sayfada HP kalitesi - HP'nin sıkı ehliyet ve test süreçleri yüksek güvenilirlik sağlar

⦾ Ortam boyutları: 210 x 297 mm

⦾ Paket başına ortam sayısı: 250

⦾ Ortam yüzeyi: Mat

⦾ Yazdırma malzemesi ağırlığı: 90 g/m²

⦾ Paket boyutları: (G x D x Y) 210 x 297 x 30 mm

⦾ Paket ağırlığı: 1,40 kg

 

 

✔ ÜRÜN VİDEOSU

 


 

 

✔ OFİSOMİ BİLGİLENDİRMESİ

 

⦾ Bu sitede adı geçen tüm markalar ilgili hak sahiplerinin kendi tescilleri altındadır, marka logoları ve isimleri sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Photoink, Smartink, Cescesor, Inktec vb. markaları muadil ürünler olduğu anlamına gelir.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Orijinal ibareli ürünler orijinal ürünler olduğu anlamına gelir. Garanti hizmeti sağlamaktadır.
⦾ Tanklı yazıcılarda mürekkep tankına ilk mürekkep yüklemesi sonrası iade mevzuat gereği kabul edilmemektedir. Mürekkep tekrardan ayrıştırılamaz ve cihaz tekrar satılabilir özelliği kazandırılamaz.
⦾ Muadil ürün kullanımında çoğu marka garanti şartlarının ihlalini gerekçe göstererek, ürününüzü garanti dışı bırakabilir. Kullanıcı ürün siparişinde bu hususu kabul etmiş sayılacaktır.
⦾ Muadil ürün (mürekkep,kartuş vs.) orijinale alternatif olarak üretilen, %90 uyumlu ürün anlamındadır. Kullanılan ürüne zarar verme ihtimalinde alıcı sorumluluğu kabul etmiş sayılır.
⦾ Tüm siparişlerde stoklu çalışılan ürünler kapasiteye göre aynı gün saat 16:30' a kadar kargo firmasına teslim edilir, tedarik edilecek ürünlerde temin süresi maksimum 14 iş günüdür.
⦾ Kargo ile gönderilen tüm ürünler sigorta koruma kapsamındadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için kargo görevlisi yanında paket kontrol edilmeli, hasarlı ise mutlaka tutanak tutulmalıdır.
⦾ Hasar tespit tutanağı ile kayıt altına alınmamış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Tespit tutanağı var ise tutanak ile kargo iade gönderilmelidir.
⦾ İade ürün firmamıza ulaştıktan sonra iade ödemesi en geç 3 iş gününde yapılacaktır. Pazaryerleri satışlarında iade ödeme süresi ilgili pazaryeri mevzuatına göre düzenlenmektedir.
⦾ Pazaryerleri tanımı; ofisomi firmasının  satış yaptığı platformlar anlamındadır.
⦾ Mevzuat gereği cayma/iade hakkı için kırtasiye sarf malzemeleri (kağıt ürünleri, toner, kartuş, şerit, kartuş çipleri vb.) iade edilebilmeleri için ambalajlarının açılmamış,denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
⦾ İadenizde mutlaka kurumsal sipariş iadelerinde iade faturası bireysel sipariş iadelerinde ürün faturası altındaki iade formu doldurularak gönderilmelidir. Aksi taktirde iadeniz kabul edilmeyecektir.
⦾ Ofisomi Sanal Mağazacılık ürün bilgilerini ve site içeriğini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Sipariş öncesi müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Bu bilgilendirme formunda yazan tüm hususları sipariş öncesi alıcı/müşteri kabul etmiş sayılır. Gerenkli diğer tüm bilgilendirmeler web sitemizde bulunmaktadır.
⦾ Mürekkep ve kağıt çeşitlerinde yanlış/hatalı siparişlerin önüne geçilmesi için mürekkep ve kağıt tanımları kısaca aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgiye internet üzerinden de ulaşılabilir;
⦾ Kuşe mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Kuşe, fotokopi, fotoğraf ve diğer birçok kağıda baskı alabilir.
⦾ Süblimasyon mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Transfer kağıdına baskı alabilir. T-shirt, tabak, kupa vs. basımında kullanılır.
⦾ Gıda mürekkebi: Yalnızca Canon, HP marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Şeker hamuru kağıdına baskı alabilir. Resimli yaş pasta yapımında kullanılır.
⦾ Pigment mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Dye mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Kuşe kağıt: Yalnızca kuşe mürekkepli püskürtmeli yazıcılar ve lazer tonerli bazı yazıcılarla uyumludur. Normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumsuzdur.
⦾ Fotoğraf kağıdı: Ürün ilanında belirtilmediği sürece yalnızca normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumludur. Kullanılacağı yazıcının özelliklerinde belirtilen minimum/maksimum gramaj aralığına göre alınmalıdır.

 

Kağıt Özellikleri
Mat (Matte)
Kağıt Boyutu
A4 (210×297mm)

ÜRÜNE ÖZEL KAMPANYALAR

Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.