Menü
Sepetim

Epson EcoTank L1250 Wifi Tanklı Yazıcı Süblimasyon Mürekkepli

Barkod : 8715946684383
Ürün Kodu : bky-1250
5.949,00 TL
Fiyat Alarmı
5.949,00 TL

 

Epson EcoTank L1250 Orijinal Tanklı 4 Renkli Yazıcı Süblimasyon Mürekkepli

 

(Renkli Yazıcı)

(Usb - WiFi)

 

✔ PAKET İÇERİĞİ

 

Epson L1250 Orijinal Tanklı 4 Renkli Yazıcı Süblimasyon Mürekkepli

4 Adet Inktec Sublinova Smart Süblimasyon (100ml) Mürekkep Şişesi BK-C-M-Y

Kullanım Kılavuzu ve Kurulum Cdsi

USB Bağlantı Kablosu

 

✔ ÜRÜNÜ KULLANAN SEKTÖRLER

 

Reklamcılar

Ev kullanıcıları (Transfer Baskı)

Baskı Merkezleri

 

 

✔ ÜRÜN VİDEOSU

 

 

✔ KISA ÜRÜN AÇIKLAMASI
 

Uygun maliyetli bir baskı çözümü mü arıyorsunuz? L1250, mürekkep maliyetlerinden %90'a kadar tasarruf etmenize yardımcı olur. Yoğun ev ofis ortamları için harika bir çözüm sunan bu güvenilir ve kullanımı kolay modelde, gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve sızıntı riskini en aza indirgemek için tasarlanmış yeni mürekkep şişeleri bulunur.

 

  Mürekkep maliyetlerinden %90'a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.
  Dahili mürekkep sayesinde sayfa başına son derece düşük maliyetle 8.100 sayfa siyah ve 6.500 sayfa renkli baskı alın.
  82 kartuşa eşdeğer mürekkep sayesinde EcoTank yazıcı ile doldurma işlemleri arasında daha uzun süre çalışabilirsiniz.
  Micro Piezo baskı kafasıyla EcoTank, güvenilir bir baskı çözümü sunar.
  Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tanklarıyla kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldırırsınız.

 

✔ DETAYLI ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

Baskı Yöntemi

Epson Micro Piezo™ baskı kafası

Ağızlık yapılandırması

180 Ağızlıklar Siyah, 59 Renk başına nozül

Asgari damlacık boyutu

3 pl, Değişken Boyutlu Damlacık Teknolojisiyle

Mürekkep teknolojisi

Boya Mürekkep

Baskı çözünürlüğü

5.760 x 1.440 İnç başına nokta

Kategori

Enskild plats, Home Office

Çok işlevli

Baskı

Number of colours

4 colour

Baskı hızı ISO/IEC 24734

10 Sayfa/dk. Tek renkli, 5 Sayfa/dk. Colour, 69 Saniye her 10 x 15 cm fotoğraf için

Baskı hızı

33 Sayfa/dk. Tek renkli (düz kağıt), 15 Sayfa/dk. Colour (düz kağıt), 27 Saniye her 10 x 15 cm fotoğraf için (Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı)

Renkler

Siyah [Dye], Cyan [Dye], Sarı [Dye], Macenta [Dye]

Kağıt / Malzeme Kullanımı

Kağıt tepsisi sayısı

1

Kağıt Formatları

A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), C6 (zarf), A6 (10,5x14,8 cm), B5, B6, No. 10 (zarf), DL (zarf), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 9 x 13 cm

Çift taraflı

Manuel

Kağıt çıkış tepsisinin kapasitesi

30 Sayfa

Kağıt tepsisi kapasitesi

100 Sayfa Standart

Uygun kağıt ağırlığı

64 g/m² - 300 g/m²

Ortam İşleme

Kenarlıksız baskı (10 x 15 cm’ye kadar)

Genel

Enerji tüketimi

0,7 W (uyku modu), 12 W (baskı), 3 W Hazır, 0,2 W (kapalı), TEC 0,14 kWh/week

Besleme Voltajı

AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz

Ürün boyutları

375‎ x 347 x 169 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)

Ürün ağırlığı

2,9 kg

Uyumlu İşletim Sistemleri

Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later

Bağlantılar

USB, WiFi, Wi-Fi Direct

Mobil ve Bulut baskı hizmetleri

Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver)

 

✔ OFİSOMİ BİLGİLENDİRMESİ

 

⦾ Bu sitede adı geçen tüm markalar ilgili hak sahiplerinin kendi tescilleri altındadır, marka logoları ve isimleri sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Photoink, Smartink, Cescesor, Inktec vb. markaları muadil ürünler olduğu anlamına gelir.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Orijinal ibareli ürünler orijinal ürünler olduğu anlamına gelir. Garanti hizmeti sağlamaktadır.
⦾ Tanklı yazıcılarda mürekkep tankına ilk mürekkep yüklemesi sonrası iade mevzuat gereği kabul edilmemektedir. Mürekkep tekrardan ayrıştırılamaz ve cihaz tekrar satılabilir özelliği kazandırılamaz.
⦾ Muadil ürün kullanımında çoğu marka garanti şartlarının ihlalini gerekçe göstererek, ürününüzü garanti dışı bırakabilir. Kullanıcı ürün siparişinde bu hususu kabul etmiş sayılacaktır.
⦾ Muadil ürün (mürekkep,kartuş vs.) orijinale alternatif olarak üretilen, %90 uyumlu ürün anlamındadır. Kullanılan ürüne zarar verme ihtimalinde alıcı sorumluluğu kabul etmiş sayılır.
⦾ Tüm siparişlerde stoklu çalışılan ürünler kapasiteye göre aynı gün saat 16:30' a kadar kargo firmasına teslim edilir, tedarik edilecek ürünlerde temin süresi maksimum 14 iş günüdür.
⦾ Kargo ile gönderilen tüm ürünler sigorta koruma kapsamındadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için kargo görevlisi yanında paket kontrol edilmeli, hasarlı ise mutlaka tutanak tutulmalıdır.
⦾ Hasar tespit tutanağı ile kayıt altına alınmamış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Tespit tutanağı var ise tutanak ile kargo iade gönderilmelidir.
⦾ İade ürün firmamıza ulaştıktan sonra iade ödemesi en geç 3 iş gününde yapılacaktır. Pazaryerleri satışlarında iade ödeme süresi ilgili pazaryeri mevzuatına göre düzenlenmektedir.
⦾ Pazaryerleri tanımı; ofisomi firmasının satış yaptığı platformlar anlamındadır.
⦾ Mevzuat gereği cayma/iade hakkı için kırtasiye sarf malzemeleri (kağıt ürünleri, toner, kartuş, şerit, kartuş çipleri vb.) iade edilebilmeleri için ambalajlarının açılmamış,denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
⦾ İadenizde mutlaka kurumsal sipariş iadelerinde iade faturası bireysel sipariş iadelerinde ürün faturası altındaki iade formu doldurularak gönderilmelidir. Aksi taktirde iadeniz kabul edilmeyecektir.
⦾ Ofisomi Sanal Mağazacılık ürün bilgilerini ve site içeriğini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Sipariş öncesi müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Bu bilgilendirme formunda yazan tüm hususları sipariş öncesi alıcı/müşteri kabul etmiş sayılır. Gerenkli diğer tüm bilgilendirmeler web sitemizde bulunmaktadır.
⦾ Mürekkep ve kağıt çeşitlerinde yanlış/hatalı siparişlerin önüne geçilmesi için mürekkep ve kağıt tanımları kısaca aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgiye internet üzerinden de ulaşılabilir;
⦾ Kuşe mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Kuşe, fotokopi, fotoğraf ve diğer birçok kağıda baskı alabilir.
⦾ Süblimasyon mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Transfer kağıdına baskı alabilir. T-shirt, tabak, kupa vs. basımında kullanılır.
⦾ Gıda mürekkebi: Yalnızca Canon, HP marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Şeker hamuru kağıdına baskı alabilir. Resimli yaş pasta yapımında kullanılır.
⦾ Pigment mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Dye mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Kuşe kağıt: Yalnızca kuşe mürekkepli püskürtmeli yazıcılar ve lazer tonerli bazı yazıcılarla uyumludur. Normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumsuzdur.
⦾ Fotoğraf kağıdı: Ürün ilanında belirtilmediği sürece yalnızca normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumludur. Kullanılacağı yazıcının özelliklerinde belirtilen minimum/maksimum gramaj aralığına göre alınmalıdır.

 

ÜRÜNE ÖZEL KAMPANYALAR

Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
 YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
Yazıcı siparişinizin yanında Yazıcı Kablosu Hediye Olarak Verilmektedir. Kampanya Stoklarla Sınırlıdır. Firmamız Kampanyayı Haber Vermeksizin Sonlandırma Hakkını Saklı Tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.