Menü
Sepetim
HP

Hp PageWide Pro 477dw Çok Fonksiyonlu Yazıcı D3Q20B ve XXL Bitmeyen Kartuş Sistemi

Barkod : 1122332432560
Ürün Kodu : hsf-04
80.625,00 TL
77.400,00 TL
Fiyat Alarmı
23.07.2024 tarihine kadar kargoda
80.625,00 TL
77.400,00 TL

 

HP PageWide Pro 477DW (D3Q20B) Yazıcı ve Bitmeyen Kartuş Tank Sistemi

 

(Renkli Yazıcı-Dakikada 55 Sayfa Renkli/Siyah Baskı Hızı-Tarayıcı-Fotokopi-Fax)

(Dokunmatik Renkli LCD Ekran Wifi-Ethernet-Usb)

(Çift taraflı Baskı ve Çift Taraflı Tarama)

(İki Adet Kağıt Tepsisi - Tepsi 1 Kalın Kağıt ve Zarf - Tepsi İki 500 Sayfa Kapasiteli Düz Kağıt Yada Otokopi)

 

✔ PAKET İÇERİĞİ

 

HP PageWide Pro 477dw Çok İşlevli Yazıcı (D3Q20B) Full Kutu İçeriği

XXL Tank Sistemi 2,4 LT Smartink Pigment Mürekkep ile (Ortalama 50.000 sayfa baskı kapasiteli)

Kullanım ve Kurulum Montaj Videosu

USB Bağlantı Kablosu

 

✔ ÜRÜNÜ KULLANAN SEKTÖRLER

 

Matbaalar

Copy Center ve Kırtasiyeler

Okullar

Ofisler

İnternet Kafeler

Sigorta Experleri

Hastaneler

Kurumlar ve Aylık baskı sayısı yüksek olan tüm işletmelerde kullanılmaktadır.

 

✔ KISA ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

Siparişiniz sonrası mürekkep tank sistemi montajlanır. Siparişinize istinaden kişiye özel üretimi yapılır. 2-3 iş günü içinde tarafınıza gönderilmek üzere iki koli halinde kargoya teslim edilir. Mürekkep tank montajı yazıcıya sonradan eklendiği için ürünün orijinal kullanımını ortadan kaldırır. Bu sebeple yazıcının Yetkili Servis Garantisi bulunmamaktadır. Yazıcı ve sisteme firmamız 30.000 sayfa yada 3 ay (hangisi önce gerçekleşirse) garanti sağlamaktadır (Kullanıcı hataları hariç). Yazıcıya yazılım güncellemesi yapılmamalıdır. Güncelleme sonrası tank sistemi çalışmayacaktır. Sadece orijinal kartuşları ile kullanılabilir. Müşterilerimiz bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Mürekkeplerimiz Orijinalle uyumlu pigment bazlıdır. Tıkama yapmaz. Sudan etkilenmez.
Klasik tank sistemi cihaz üzerinde durur, dolayısı ile diğer sistemler gibi hava yapmaz.
Kartuşların 10cm üstünde durur, basınç yaparak maksimum stabilite sağlar.
Profesyonel ekibimizce montajlanmıştır.
Test baskıları alınmadan size gönderilmemektedir.
Tank sistemi özenle paketlenerek kargo zararı önlenir.
Kurulumda resimli döküman, video ve telefonla destek verilir.
Çip problemi bulunmaz. Çoğu kez cihaz ömrü boyunca kullanılabilmektedir.
Kullanım esnasında teknik destek alabilirsiniz. Yüzbinlerce sayfa baskı kapasitesi bulunur.

 

✔ DETAYLI ÜRÜN AÇIKLAMASI

 
 

✔ OFİSOMİ BİLGİLENDİRMESİ

 

⦾ Bu sitede adı geçen tüm markalar ilgili hak sahiplerinin kendi tescilleri altındadır, marka logoları ve isimleri sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Photoink, Smartink, Cescesor, Inktec vb. markaları muadil ürünler olduğu anlamına gelir.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Orijinal ibareli ürünler orijinal ürünler olduğu anlamına gelir. Garanti hizmeti sağlamaktadır.
⦾ Tanklı yazıcılarda mürekkep tankına ilk mürekkep yüklemesi sonrası iade mevzuat gereği kabul edilmemektedir. Mürekkep tekrardan ayrıştırılamaz ve cihaz tekrar satılabilir özelliği kazandırılamaz.
⦾ Muadil ürün kullanımında çoğu marka garanti şartlarının ihlalini gerekçe göstererek, ürününüzü garanti dışı bırakabilir. Kullanıcı ürün siparişinde bu hususu kabul etmiş sayılacaktır.
⦾ Muadil ürün (mürekkep,kartuş vs.) orijinale alternatif olarak üretilen, %90 uyumlu ürün anlamındadır. Kullanılan ürüne zarar verme ihtimalinde alıcı sorumluluğu kabul etmiş sayılır.
⦾ Tüm siparişlerde stoklu çalışılan ürünler kapasiteye göre aynı gün saat 16:30' a kadar kargo firmasına teslim edilir, tedarik edilecek ürünlerde temin süresi maksimum 14 iş günüdür.
⦾ Kargo ile gönderilen tüm ürünler sigorta koruma kapsamındadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için kargo görevlisi yanında paket kontrol edilmeli, hasarlı ise mutlaka tutanak tutulmalıdır.
⦾ Hasar tespit tutanağı ile kayıt altına alınmamış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Tespit tutanağı var ise tutanak ile kargo iade gönderilmelidir.
⦾ İade ürün firmamıza ulaştıktan sonra iade ödemesi en geç 3 iş gününde yapılacaktır. Pazaryerleri satışlarında iade ödeme süresi ilgili pazaryeri mevzuatına göre düzenlenmektedir.
⦾ Pazaryerleri tanımı; ofisomi firmasının  satış yaptığı platformlar anlamındadır.
⦾ Mevzuat gereği cayma/iade hakkı için kırtasiye sarf malzemeleri (kağıt ürünleri, toner, kartuş, şerit, kartuş çipleri vb.) iade edilebilmeleri için ambalajlarının açılmamış,denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
⦾ İadenizde mutlaka kurumsal sipariş iadelerinde iade faturası bireysel sipariş iadelerinde ürün faturası altındaki iade formu doldurularak gönderilmelidir. Aksi taktirde iadeniz kabul edilmeyecektir.
⦾ Ofisomi Sanal Mağazacılık ürün bilgilerini ve site içeriğini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Sipariş öncesi müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Bu bilgilendirme formunda yazan tüm hususları sipariş öncesi alıcı/müşteri kabul etmiş sayılır. Gerenkli diğer tüm bilgilendirmeler web sitemizde bulunmaktadır.
⦾ Mürekkep ve kağıt çeşitlerinde yanlış/hatalı siparişlerin önüne geçilmesi için mürekkep ve kağıt tanımları kısaca aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgiye internet üzerinden de ulaşılabilir;
⦾ Kuşe mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Kuşe, fotokopi, fotoğraf ve diğer birçok kağıda baskı alabilir.
⦾ Süblimasyon mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Transfer kağıdına baskı alabilir. T-shirt, tabak, kupa vs. basımında kullanılır.
⦾ Gıda mürekkebi: Yalnızca Canon, HP marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Şeker hamuru kağıdına baskı alabilir. Resimli yaş pasta yapımında kullanılır.
⦾ Pigment mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Dye mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Kuşe kağıt: Yalnızca kuşe mürekkepli püskürtmeli yazıcılar ve lazer tonerli bazı yazıcılarla uyumludur. Normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumsuzdur.
⦾ Fotoğraf kağıdı: Ürün ilanında belirtilmediği sürece yalnızca normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumludur. Kullanılacağı yazıcının özelliklerinde belirtilen minimum/maksimum gramaj aralığına göre alınmalıdır.

 

ÜRÜNE ÖZEL KAMPANYALAR

Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.