Menü
Sepetim
HP

HP PageWide Managed P77740z A3 Multifunction Yazıcı (Kullanılmış 2.El Ürün)

Barkod : 8787960000241
Ürün Kodu : hsf-777
106.400,00 TL
105.568,75 TL
Fiyat Alarmı
106.400,00 TL
105.568,75 TL

 

HP PageWide Managed P77740z A3 Multifunction Yazıcı

 

2.El Üründür. Orjinal kartuşları üzerindedir.Tüm fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır.

 

✔ DETAYLI ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

HP PageWide Managed P77740z
 
HP PageWide Teknolojisi
HP PageWide Teknolojisi, bu aygıtların olağanüstü hız ve güvenilirlik özelliklerinin ardında yatan sırdır. Yazıcı kafası kağıdın eni boyunca yayılarak tek bir geçişte inanılmaz derecede yüksek hızla baskı alınmasını sağlar. Aslında en yüksek kalitedeki dijital matbaalarda kullanılan HP PageWide Teknolojisi bir süre önce ofis ortamlarına uygun hale getirildi.
• Canlı baskı işleri için mürekkebi hassas ve isabetli bir biçimde püskürten 59.136 adede kadar püskürtme ucu
• Profesyonel kalitede renkli belgeler için yüksek siyah ve renkli mürekkep doygunluğu
• Hızla kuruyan, suya, lekelere, solmalara ve fosforlu kalemlere karşı dayanıklı çıktılar üreten orijinal HP Mürekkep kartuşları3
• Yazıcının kullanım ömrü boyunca dayanacak şekilde tasarlanmış sağlam baskı kafaları
• İstikrarlı baskı kalitesi için baskı kafasındaki tıkanıklıkları algılayan ve gideren otomatik mürekkep püskürtme ucu testi ve yedekleme özelliği.
 
DÜŞÜK RENKLI BASKI MALIYETI
Uzun vadeli değer kazanacağınızdan emin olun. Sayfa başına düşük renkli baskı
maliyetiyle oyunu değiştiren HP PageWide Teknolojisinden beklediğiniz sonuçları alın.
İsteğe bağlı Orijinal HP Yüksek Kapasiteli kartuşları kullanarak daha fazla sayfa basın
ve standart kartuşlara göre daha seyrek kartuş değiştirin.
 
DAKIKADA 60 SAYFA BASKI KAPASITESIYLE OLAĞANÜSTÜ HIZLAR
Bekleme süresini kısaltın, verimliliğinizi koruyun. HP PageWide Teknolojisi, renkli ve
siyah beyaz çıktılarda dakikada 60 sayfaya varan baskı kapasitesiyle HP'nin sınıfındaki
en yüksek baskı hızını sunuyor.

DAHA AZ SAYIDA PARÇA, DAHA SEYREK BAKIM
Bakım işlemlerini en aza indirmek için daha az parça ile tasarlanan HP PageWide
aygıtıyla kesintileri azaltın.

YERLEŞIK HP EVERYPAGE TEKNOLOJISI
Sayfaların ağırlığı, boyutu veya durumu farklı olsa bile her sayfayı tarayın ve olası hataları veya eksik sayfaları anında tespit edin.

8,0 INÇ GENIŞ DOKUNMATIK EKRANLI KONTROL PANELI
Microsoft SharePoint'e gönderme, dahili OCR, otomatik yönlendirme, otomatik sayfa kırpma ve otomatik tonlama gibi gelişmiş görüntüleme ve işleme seçenekleri.
 
TEK GEÇIŞTE ÇIFT TARAFLI HIZLI TARAMA
Dakikada 240 resme kadar tarama hızı ve daha yüksek önerilen aylık tarama hacimlerini destekleyen uzun ömürlü ADF ile daha hızlı ve daha güvenilir şekilde tarayın.
 
VERI GIRIŞLERINI KOLAYLAŞTIRMAK IÇIN ÇEK-ÇIKAR KLAVYE
Dosyalarınıza bilgi ve e-postalarınıza içerik ekleyerek taranabilir belgelerin daha kolay organize edilmesini ve bulunmasını sağlayın.
 
DAHILI OPTIK KARAKTER TANIMA (OCR)
OCR, düzenlenebilir ve aranabilir taramalar yapmayı basitleştirir.

HP QUICK SET'LER
Her zaman doğru belge iş akışını bulun ve tek bir düğmeye dokunarak doğru şekilde yürütün. HP Quick Set'ler, karmaşık bir iş akışının tüm adımlarının kullanımı kolay tam renkli bir dokunmatik ekranda otomatik olarak yapılmasını sağlar.
 
OTOMATIK YÖNLENDIRME, OTOMATIK SAYFA KIRPMA VE OTOMATIK TONLAMA
Gelişmiş belge yönetim özellikleri, üretimi basitleştirmenin yanı sıra her sayfada kontrast, parlaklık ve arka planı kaldırma ayarlarını kusursuz hale getirir.

 

✔ OFİSOMİ BİLGİLENDİRMESİ

 

⦾ Bu sitede adı geçen tüm markalar ilgili hak sahiplerinin kendi tescilleri altındadır, marka logoları ve isimleri sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Photoink, Smartink, Cescesor, Inktec vb. markaları muadil ürünler olduğu anlamına gelir.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Orijinal ibareli ürünler orijinal ürünler olduğu anlamına gelir. Garanti hizmeti sağlamaktadır.
⦾ Tanklı yazıcılarda mürekkep tankına ilk mürekkep yüklemesi sonrası iade mevzuat gereği kabul edilmemektedir. Mürekkep tekrardan ayrıştırılamaz ve cihaz tekrar satılabilir özelliği kazandırılamaz.
⦾ Muadil ürün kullanımında çoğu marka garanti şartlarının ihlalini gerekçe göstererek, ürününüzü garanti dışı bırakabilir. Kullanıcı ürün siparişinde bu hususu kabul etmiş sayılacaktır.
⦾ Muadil ürün (mürekkep,kartuş vs.) orijinale alternatif olarak üretilen, %90 uyumlu ürün anlamındadır. Kullanılan ürüne zarar verme ihtimalinde alıcı sorumluluğu kabul etmiş sayılır.
⦾ Tüm siparişlerde stoklu çalışılan ürünler kapasiteye göre aynı gün saat 16:30' a kadar kargo firmasına teslim edilir, tedarik edilecek ürünlerde temin süresi maksimum 14 iş günüdür.
⦾ Kargo ile gönderilen tüm ürünler sigorta koruma kapsamındadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için kargo görevlisi yanında paket kontrol edilmeli, hasarlı ise mutlaka tutanak tutulmalıdır.
⦾ Hasar tespit tutanağı ile kayıt altına alınmamış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Tespit tutanağı var ise tutanak ile kargo iade gönderilmelidir.
⦾ İade ürün firmamıza ulaştıktan sonra iade ödemesi en geç 3 iş gününde yapılacaktır. Pazaryerleri satışlarında iade ödeme süresi ilgili pazaryeri mevzuatına göre düzenlenmektedir.
⦾ Pazaryerleri tanımı; ofisomi firmasının  satış yaptığı platformlar anlamındadır.
⦾ Mevzuat gereği cayma/iade hakkı için kırtasiye sarf malzemeleri (kağıt ürünleri, toner, kartuş, şerit, kartuş çipleri vb.) iade edilebilmeleri için ambalajlarının açılmamış,denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
⦾ İadenizde mutlaka kurumsal sipariş iadelerinde iade faturası bireysel sipariş iadelerinde ürün faturası altındaki iade formu doldurularak gönderilmelidir. Aksi taktirde iadeniz kabul edilmeyecektir.
⦾ Ofisomi Sanal Mağazacılık ürün bilgilerini ve site içeriğini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Sipariş öncesi müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Bu bilgilendirme formunda yazan tüm hususları sipariş öncesi alıcı/müşteri kabul etmiş sayılır. Gerenkli diğer tüm bilgilendirmeler web sitemizde bulunmaktadır.
⦾ Mürekkep ve kağıt çeşitlerinde yanlış/hatalı siparişlerin önüne geçilmesi için mürekkep ve kağıt tanımları kısaca aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgiye internet üzerinden de ulaşılabilir;
⦾ Kuşe mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Kuşe, fotokopi, fotoğraf ve diğer birçok kağıda baskı alabilir.
⦾ Süblimasyon mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Transfer kağıdına baskı alabilir. T-shirt, tabak, kupa vs. basımında kullanılır.
⦾ Gıda mürekkebi: Yalnızca Canon, HP marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Şeker hamuru kağıdına baskı alabilir. Resimli yaş pasta yapımında kullanılır.
⦾ Pigment mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Dye mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Kuşe kağıt: Yalnızca kuşe mürekkepli püskürtmeli yazıcılar ve lazer tonerli bazı yazıcılarla uyumludur. Normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumsuzdur.
⦾ Fotoğraf kağıdı: Ürün ilanında belirtilmediği sürece yalnızca normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumludur. Kullanılacağı yazıcının özelliklerinde belirtilen minimum/maksimum gramaj aralığına göre alınmalıdır.

 

ÜRÜNE ÖZEL KAMPANYALAR

Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
 YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
Yazıcı siparişinizin yanında Yazıcı Kablosu Hediye Olarak Verilmektedir. Kampanya Stoklarla Sınırlıdır. Firmamız Kampanyayı Haber Vermeksizin Sonlandırma Hakkını Saklı Tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.