Menü
Sepetim
Bu ürün için fırsatı 22.03.2024 00:00 tarihinde kaçırdınız.

Sharp AN-3DG40 Aktif 3D Pilli Gözlük (AQUOS TV Uyumlu)

Barkod : 4974019773384
Ürün Kodu : gks-11-B
405,76 TL
359,00 TL
Fiyat Alarmı
405,76 TL
359,00 TL

 

Sharp AN-3DG40 Aktif 3D Pilli Gözlük (AQUOS TV Uyumlu)

 

✔ DETAYLI ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

• Aktif 3D Gözlük

• Yalnızca Sharp 2013 3D TV'ler için

• 2D/3D Dönüştürme Düğmesi

• Hafif Tasarım

• Bluetooth Kablosuz Bağlantı

• 100 Saatlik Pil Ömrü

•CR2025 Düğme pil ile çalışır. Haricen Almanız Gerekebilir.

• Yalnızca aşağıdakileri destekleyen Sharp AQUOS LCD TV'lerle kullanım için

Kutusu açılmış, kullanılmış ürünler hijyen şartları gereği iadesi kabul edilmemektedir.

Bknz (TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI)

Sharp'ın Aktif 3D Gözlükleri, tam HD aktif 3D izleme için Sharp 2013 3D TV'ye bağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Bluetooth üzerinden kablosuz olarak bağlanırlar ve 2D ile 3D arasında kolay geçiş yapmak için yerleşik bir düğmeye sahiptirler. Uzun ömürlü pil 100 saate kadar dayanır. Ayrıca koruyucu kılıf ve mikrofiber temizlik bezi dahildir.

Özellikler:

Keskin Full HD Aktif 3D Gerçeğe yakın bir 3D deneyimi için parlak, net bir resim üretir

Bluetooth Kablosuz Gözlük, Bluetooth kablosuz üzerinden Sharp 2013 3D TV'ye bağlanır

2D/3D Dönüştürme Düğmesi 2D ve 3D görüntüleme arasında geçiş yapmak için sadece bir düğmeye basın

Uzun Ömürlü Pil Dahili pil 100 saate kadar dayanır

Aksesuarlar Saklama ve seyahat için koruyucu bir kılıf ve gözlükleri temizlemek için mikrofiber bez içerir

Kutuda Keskin Aktif 3D Gözlük, Dava, Temizlik Bezi, Kullanım kılavuzu

 

 

✔UYUMLU MODELLER

 

• LC-60UQ10E

• LC-70UQ10E

• LC-80UQ10E

• LC-70LE747E

• LC-60LE855E

• LC-60LE857E

• LC-70LE857E

• LC-80LE857E

• LC-60UD20E

• LC-70UD20E

 

✔ OFİSOMİ BİLGİLENDİRMESİ

 

⦾ Bu sitede adı geçen tüm markalar ilgili hak sahiplerinin kendi tescilleri altındadır, marka logoları ve isimleri sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Photoink, Smartink, Cescesor, Inktec vb. markaları muadil ürünler olduğu anlamına gelir.
⦾ Yazıcı kategorisinde ilanlanan ürünlerde İçeriğinde sarf malzemesi alanında belirtilen Orijinal ibareli ürünler orijinal ürünler olduğu anlamına gelir. Garanti hizmeti sağlamaktadır.
⦾ Tanklı yazıcılarda mürekkep tankına ilk mürekkep yüklemesi sonrası iade mevzuat gereği kabul edilmemektedir. Mürekkep tekrardan ayrıştırılamaz ve cihaz tekrar satılabilir özelliği kazandırılamaz.
⦾ Muadil ürün kullanımında çoğu marka garanti şartlarının ihlalini gerekçe göstererek, ürününüzü garanti dışı bırakabilir. Kullanıcı ürün siparişinde bu hususu kabul etmiş sayılacaktır.
⦾ Muadil ürün (mürekkep,kartuş vs.) orijinale alternatif olarak üretilen, %90 uyumlu ürün anlamındadır. Kullanılan ürüne zarar verme ihtimalinde alıcı sorumluluğu kabul etmiş sayılır.
⦾ Tüm siparişlerde stoklu çalışılan ürünler kapasiteye göre aynı gün saat 16:30' a kadar kargo firmasına teslim edilir, tedarik edilecek ürünlerde temin süresi maksimum 14 iş günüdür.
⦾ Kargo ile gönderilen tüm ürünler sigorta koruma kapsamındadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için kargo görevlisi yanında paket kontrol edilmeli, hasarlı ise mutlaka tutanak tutulmalıdır.
⦾ Hasar tespit tutanağı ile kayıt altına alınmamış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Tespit tutanağı var ise tutanak ile kargo iade gönderilmelidir.
⦾ İade ürün firmamıza ulaştıktan sonra iade ödemesi en geç 3 iş gününde yapılacaktır. Pazaryerleri satışlarında iade ödeme süresi ilgili pazaryeri mevzuatına göre düzenlenmektedir.
⦾ Pazaryerleri tanımı; ofisomi firmasının  satış yaptığı platformlar anlamındadır.
⦾ Mevzuat gereği cayma/iade hakkı için kırtasiye sarf malzemeleri (kağıt ürünleri, toner, kartuş, şerit, kartuş çipleri vb.) iade edilebilmeleri için ambalajlarının açılmamış,denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
⦾ İadenizde mutlaka kurumsal sipariş iadelerinde iade faturası bireysel sipariş iadelerinde ürün faturası altındaki iade formu doldurularak gönderilmelidir. Aksi taktirde iadeniz kabul edilmeyecektir.
⦾ Ofisomi Sanal Mağazacılık ürün bilgilerini ve site içeriğini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Sipariş öncesi müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Bu bilgilendirme formunda yazan tüm hususları sipariş öncesi alıcı/müşteri kabul etmiş sayılır. Gerenkli diğer tüm bilgilendirmeler web sitemizde bulunmaktadır.
⦾ Mürekkep ve kağıt çeşitlerinde yanlış/hatalı siparişlerin önüne geçilmesi için mürekkep ve kağıt tanımları kısaca aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgiye internet üzerinden de ulaşılabilir;
⦾ Kuşe mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Kuşe, fotokopi, fotoğraf ve diğer birçok kağıda baskı alabilir.
⦾ Süblimasyon mürekkep: Yalnızca Epson marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Transfer kağıdına baskı alabilir. T-shirt, tabak, kupa vs. basımında kullanılır.
⦾ Gıda mürekkebi: Yalnızca Canon, HP marka yazıcıların bazı modelleri ile uyumludur. Şeker hamuru kağıdına baskı alabilir. Resimli yaş pasta yapımında kullanılır.
⦾ Pigment mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Dye mürekkep: Sadece bazı markaların bazı modelleri ile uyumludur. Uyumluluk için müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
⦾ Kuşe kağıt: Yalnızca kuşe mürekkepli püskürtmeli yazıcılar ve lazer tonerli bazı yazıcılarla uyumludur. Normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumsuzdur.
⦾ Fotoğraf kağıdı: Ürün ilanında belirtilmediği sürece yalnızca normal mürekkepli püskürtmeli yazıcılarla uyumludur. Kullanılacağı yazıcının özelliklerinde belirtilen minimum/maksimum gramaj aralığına göre alınmalıdır.

 

ÜRÜNE ÖZEL KAMPANYALAR

Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
Kuşe Kağıt Kategorisinde İkinci Üründe %10 İndirim
 YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
YAZICILAR KATEGORİSİNDEN 1 ÜRÜN ALANA, Usb 2.0 Yazıcı Kablosu ÜRÜN BEDAVA!
Yazıcı siparişinizin yanında Yazıcı Kablosu Hediye Olarak Verilmektedir. Kampanya Stoklarla Sınırlıdır. Firmamız Kampanyayı Haber Vermeksizin Sonlandırma Hakkını Saklı Tutar.
BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.